SE520,OR
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE520,OR |
| توضیحات: | CASE PLSTC ORG 14.85"L X 12.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Orange |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 6.850" (173.99mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 4.5 lbs (2kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Watertight/Airtight |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 180in² (1161cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 14.850" L x 12.150" W (377.19mm x 308.61mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $56.68 | $55.55 | $54.44 |
حداقل: 1