SE300PL,OR
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE300PL,OR |
| توضیحات: | CASE PLASTIC ORG 10.79"LX9.76"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Orange |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 4.825" (122.56mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 2.5 lbs (1.1kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Locks, Watertight/Airtight |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 105in² (677cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 10.787" L x 9.764" W (274.00mm x 248.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.90 | $33.22 | $32.56 |
حداقل: 1