SE120FML,OR
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE120FML,OR |
| توضیحات: | CASE PLSTC ORANGE 8.7"L X 7.45"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Orange |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 3.891" (98.83mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 1.6 lbs (725.7g) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Foam Insert, Locks, Watertight/Airtight |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 64.8in² (418cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 8.700" L x 7.450" W (220.98mm x 189.23mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $35.56 | $34.85 | $34.15 |
حداقل: 1