RX710ML,BK FOAM
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | RX710ML,BK FOAM |
| توضیحات: | CASE KJW BLACK 19.75"L X 15.53"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 5.413" (137.49mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 6.8 lbs (3.1kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Accuform Foam, Handles, Locks |
| مواد | KJW |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| مساحت (L x عرض) | 307in² (1981cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 19.750" L x 15.530" W (501.65mm x 394.46mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1