M8,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | M8,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 6.97"L X 2.4"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.850" (21.59mm) |
| سری | M |
| وزن | 0.17 lb (77.11g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V and AA |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 16.7in² (108cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.970" L x 2.400" W (177.04mm x 60.96mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |