M4,TRBL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | M4,TRBL |
| توضیحات: | BOX ABS TRN BLUE 2.8"L X 2.2"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Translucent - Blue |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.710" (18.03mm) |
| سری | M |
| وزن | 0.048 lb (21.77g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, AA |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 6.15in² (39.7cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.800" L x 2.200" W (71.12mm x 55.88mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $12.76 | $12.50 | $12.25 |
حداقل: 1