I352HSCG
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | I352HSCG |
| توضیحات: | BOX PLSTC CLR/GRY 11.71" X 9.98" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Clear, Gray Cover/Door |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 7.460" (189.48mm) |
| سری | I |
| وزن | - |
| رأی | IP67, NEMA 4 |
| ویژگی | Mounting Flange, PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.320" (8.13mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 117in² (755cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 11.710" L x 9.980" W (297.43mm x 253.49mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $79.12 | $77.54 | $75.99 |
حداقل: 1