H75,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | H75,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 7.2"L X 3.65"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.260" (32.00mm) |
| سری | H |
| وزن | 0.13 lb (58.97g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 26.3in² (170cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.200" L x 3.650" W (182.88mm x 92.71mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.74 | $10.53 | $10.31 |
حداقل: 1