H679VPC,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | H679VPC,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 4.94"L X 2.75"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.280" (32.51mm) |
| سری | H |
| وزن | 0.137 lb (62.14g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V, PCB Supports, Pocket Clip |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.080" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 13.6in² (88cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.940" L x 2.750" W (125.48mm x 69.85mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |