G30,AL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | G30,AL |
| توضیحات: | BOX ABS ALMOND 4.38"L X 6.87"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Almond |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 0.890" (22.61mm) |
| سری | G |
| وزن | 0.281 lb (127.46g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 30.0in² (194cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box, Potting |
| اندازه/ابعاد | 4.380" L x 6.870" W (111.25mm x 174.50mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.21 | $10.99 | $10.77 |
حداقل: 1