CH8,AL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CH8,AL |
| توضیحات: | BOX ABS ALMOND 2.58"L X 2.02"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Almond |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 0.930" (23.62mm) |
| سری | CH |
| وزن | 0.035 lb (15.88g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.060" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.21in² (33.6cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.580" L x 2.020" W (65.53mm x 51.31mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |