CA8B1,AL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CA8B1,AL |
| توضیحات: | KEY FOB ABS AMD 3.32"L X 1.87"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Almond |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 1.000" (25.40mm) |
| سری | CA |
| وزن | 0.03 lb (13.61g) |
| رأی | IP67 |
| ویژگی | Buttons - 1 |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 6.21in² (40.1cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Key FOB |
| اندازه/ابعاد | 3.320" L x 1.870" W (84.33mm x 47.50mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 29 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.17 | $9.97 | $9.77 |
حداقل: 1