CA10B4,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | CA10B4,GY |
| توضیحات: | KEY FOB ABS GRAY 3.4"LX2.56"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 1.020" (25.91mm) |
| سری | CA |
| وزن | 0.032 lb (14.51g) |
| رأی | IP67 |
| ویژگی | Buttons - 4 |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 8.70in² (56.1cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Key FOB |
| اندازه/ابعاد | 3.400" L x 2.560" W (86.36mm x 65.02mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |