C6,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C6,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 2.26"L X 1.61"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 0.750" (19.05mm) |
| سری | C |
| وزن | 0.031 lb (14.06g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 3.64in² (23.5cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.260" L x 1.610" W (57.40mm x 40.89mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 195 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.00 | $3.92 | $3.84 |
حداقل: 1