C28PC,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C28PC,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 5"L X 1.85"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 1.000" (25.40mm) |
| سری | C |
| وزن | 0.091 lb (41.28g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Pocket Clip |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 9.25in² (59.7cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.000" L x 1.850" W (127.00mm x 46.99mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |