C12,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C12,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 2.4"L X 3.75"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 1.000" (25.40mm) |
| سری | C |
| وزن | 0.077 lb (34.93g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | - |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 9.00in² (58.1cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.400" L x 3.750" W (60.96mm x 95.25mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.69 | $4.60 | $4.50 |
حداقل: 1