C10PC,GY
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | C10PC,GY |
| توضیحات: | BOX ABS GRAY 2.3"L X 3.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 0.800" (20.32mm) |
| سری | C |
| وزن | 0.043 lb (19.5g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Pocket Clip |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 7.48in² (48.3cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.300" L x 3.250" W (58.42mm x 82.55mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |