A419V,AL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | A419V,AL |
| توضیحات: | BOX ABS ALMOND 7.12"L X 5"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Almond |
| طراحی | Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.310" (33.27mm) |
| سری | A |
| وزن | 0.463 lb (210.01g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.120" (3.05mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 35.6in² (230cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.120" L x 5.000" W (180.85mm x 127.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.92 | $17.56 | $17.21 |
حداقل: 1