A41,BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | A41,BK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 7.12"L X 5"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.310" (33.27mm) |
| سری | A |
| وزن | 0.452 lb (205.02g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.120" (3.05mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 35.6in² (230cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.120" L x 5.000" W (180.85mm x 127.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 792 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.37 | $15.06 | $14.76 |
حداقل: 1