A219V,BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | A219V,BK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 4.25"L X 2.6"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.120" (28.45mm) |
| سری | A |
| وزن | 0.11 lb (49.9g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V and AA, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.070" (1.78mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 11.2in² (72cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.250" L x 2.600" W (107.95mm x 66.04mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |