27S,AL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 27S,AL |
| توضیحات: | BOX ABS ALMOND 6.88"L X 4.88"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Almond |
| طراحی | Split Sides and Slanted Top |
| ارتفاع | 2.490" (63.25mm) |
| سری | SL |
| وزن | 0.43 lb (195.04g) |
| رأی | IP40 |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 33.6in² (217cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.880" L x 4.880" W (174.75mm x 123.95mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 57 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.12 | $14.82 | $14.52 |
حداقل: 1