2011,BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Box Components |
| برگه داده ها: | 2011,BK |
| توضیحات: | BOX END PANEL BLK A27 9V SERIES |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Box Components |
| نوع | Panel, End |
| رنگ | Black |
| سری | A |
| ویژگی | Battery Compartment, 9V |
| مواد | Plastic, ABS |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه/ابعاد | 3.144" L x 1.300" W x 0.100" H (79.86mm x 33.02mm x 2.54mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | A27 Series |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.67 | $1.64 | $1.60 |
حداقل: 1