132RC, BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 132RC, BK |
| توضیحات: | BOX PLSTC BLK/CLR 4.38"LX3.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black, Clear Cover/Door |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 2.000" (50.80mm) |
| سری | S |
| وزن | 0.22 lb (99.79g) |
| رأی | IP40, NEMA 1 |
| ویژگی | Front Access, PCB Supports |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.2in² (92cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.380" L x 3.250" W (111.25mm x 82.55mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |