111R,AL
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 111R,AL |
| توضیحات: | BOX ABS ALMOND 3.6"L X 2.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Almond |
| طراحی | Hand Held, Split Sides |
| ارتفاع | 1.500" (38.10mm) |
| سری | S |
| وزن | 0.137 lb (62.14g) |
| رأی | IP40, NEMA 1 |
| ویژگی | Front Access, PCB Supports |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 8.10in² (52.3cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.600" L x 2.250" W (91.44mm x 57.15mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |