1NT01L-8415
| سازندگان: | Sensata Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Temperature Sensors - Thermostats - Mechanical |
| برگه داده ها: | 1NT01L-8415 |
| توضیحات: | THERMOSTAT 55DEG C SPST-NC CYL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata Technologies |
| دسته بندی محصولات | Temperature Sensors - Thermostats - Mechanical |
| سری | 1NT |
| مدار | SPST-NC |
| تحمل | ±5.5°F (±3°C) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Cylinder with Mounting Flange |
| تعویض چرخه | 100K |
| تنظیم مجدد دما | 95°F (35°C) |
| سبک ختم | Quick Connect |
| امتیاز فعلی-AC | 17A (120V), 5A (240V) |
| امتیاز فعلی-DC | - |
| دمای سوئیچینگ | 131°F (55°C) |
در انبار 493 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.13 | $6.01 | $5.89 |
حداقل: 1