PM2260A50VRJH
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Contactors (Solid State) |
| برگه داده ها: | PM2260A50VRJH |
| توضیحات: | RELAY SSR 600V 50A PNL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | Contactors (Solid State) |
| سری | PM22 |
| مدار | SPST-NO (1 Form A) |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | AC |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان بار | 50A |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| بار ولتاژ | 48 ~ 600V |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 280VAC/DC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $65.30 | $63.99 | $62.71 |
حداقل: 1