MCBC2490BF
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Relays |
| برگه داده ها: | MCBC2490BF |
| توضیحات: | SSR RELAY SPST-NO 90A 180-280V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | Solid State Relays |
| سری | MCBC |
| مدار | SPST-NO (1 Form A) |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | AC, Proportional Control |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان بار | 90A |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Hockey Puck |
| بار ولتاژ | 180V ~ 280V |
| ولتاژ ورودی | 0 ~ 7VDC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $118.64 | $116.27 | $113.94 |
حداقل: 1