MCBC1250AL
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Relays |
| برگه داده ها: | MCBC1250AL |
| توضیحات: | SSR RELAY SPST-NO 50A 48-140V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | Solid State Relays |
| سری | MCBC |
| مدار | SPST-NO (1 Form A) |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | AC, Proportional Control |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان بار | 50A |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Hockey Puck |
| بار ولتاژ | 48V ~ 140V |
| ولتاژ ورودی | 0 ~ 5VDC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $102.38 | $100.33 | $98.33 |
حداقل: 1