M50100TB1000
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Bridge Rectifiers |
| برگه داده ها: | M50100TB1000 |
| توضیحات: | BRIDGE RECT 3P 1KV 100A MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Bridge Rectifiers |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع دیود | Three Phase |
| فن آوری | Standard |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Module |
| ولتاژ-معکوس قله (حداکثر) | 1kV |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) | 100A |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1.2V @ 100A |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $102.77 | $100.71 | $98.70 |
حداقل: 1