DRMS48D93
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motor Driver Boards, Modules |
| برگه داده ها: | DRMS48D93 |
| توضیحات: | HYBRID MOTOR STARTER SS/ST DIN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | Motor Driver Boards, Modules |
| نوع | Module |
| سری | DRMS |
| ویژگی | Load Monitor |
| رابط | - |
| نوع موتور | AC Motor |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | DIN Rail |
| بار ولتاژ | 200 ~ 480V |
| وات بار | 4000W |
| جریان-خروجی | 9A |
| تعداد موتورها | 1 |
| ولتاژ-تامین | 10 ~ 30VDC |
| نوع کنترل/درایو | Motor Starter, Reversible |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | DRMS Series |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $227.05 | $222.51 | $218.06 |
حداقل: 1