A2450H-B
| سازندگان: | Sensata-Crydom |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Solid State Relays |
| برگه داده ها: | A2450H-B |
| توضیحات: | SSR RELAY SPST-NC 50A 24-280V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sensata-Crydom |
| دسته بندی محصولات | Solid State Relays |
| سری | 1 |
| مدار | SPST-NC (1 Form B) |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | AC, Zero Cross |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان بار | 50A |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Hockey Puck |
| بار ولتاژ | 24V ~ 280V |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 280VAC |
| سبک ختم | Screw Terminal |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $61.43 | $60.20 | $59.00 |
حداقل: 1