SCSNM0L
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| برگه داده ها: | SCSNM0L |
| توضیحات: | DIODE DOUBLER 1KV 75A STD REC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Rectifiers - Arrays |
| سرعت | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع دیود | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Module |
| پیکربندی دیود | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| زمان بهبودی معکوس (trr) | 2µs |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 6µA @ 1000V |
| ولتاژ-دی سی معکوس (Vr) (حداکثر) | 1000V |
| درجه حرارت عامل اتصال | -55°C ~ 150°C |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر | 1V @ 18A |
| جریان-میانگین تصحیح (Io) (به ازای هر دیود) | 75A |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $390.49 | $382.68 | $375.03 |
حداقل: 1