SC4905BIMSTRT
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | SC4905BIMSTRT |
| توضیحات: | IC CTRLR BUCK BOOST ISO PWM 10MS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | - |
| توپولوژی | Forward |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| چرخه وظیفه | 95% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ویژگی های کنترل | Frequency Control, Sync |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| ولتاژ-راه اندازی | 11.6V |
| ولتاژ-تفکیک | - |
| فرکانس سوئیچینگ | 1MHz |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-MSOP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 8V ~ 18V |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.97 | $0.95 | $0.93 |
حداقل: 1