SC2738IMSTRT
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear Regulator Controllers |
| برگه داده ها: | SC2738IMSTRT |
| توضیحات: | IC LNR REG CTRLR 2OUT 10MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear Regulator Controllers |
| نوع | Positive Adjustable |
| سری | SmartLDO™ |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ولتاژ ورودی | 4.5V ~ 13.2V |
| جریان--عرضه | 900µA |
| تعداد خروجی | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-MSOP |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.20 | $1.18 | $1.15 |
حداقل: 1