SC2596STRT
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Special Purpose |
| برگه داده ها: | SC2596STRT |
| توضیحات: | IC REG LDO DDR 1OUT 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Special Purpose |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | LDO (Linear), DDR |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| ولتاژ ورودی | 2.3V ~ 5.5V |
| ولتاژ-خروجی | 0.9V, 1.25V |
| تعداد خروجی | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC-EP |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1