SC2434SWTRT
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| برگه داده ها: | SC2434SWTRT |
| توضیحات: | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| سری | - |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| همگام سازی ساعت | No |
| نوع خروجی | PWM Signal |
| قسمت وضعیت | Active |
| فازهای خروجی | 3 |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ویژگی های کنترل | Frequency Control, Phase Control, Power Good |
| چرخه وظیفه (حداکثر) | 47% |
| تعداد خروجی | 3 |
| رابط های سریال | - |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 300kHz ~ 1.5MHz |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 10V ~ 14V |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.90 | $2.84 | $2.79 |
حداقل: 1