DP1283C868
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | DP1283C868 |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE ISM<1GHZ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | - |
| پروتکل | - |
| نرخ داده | 152.3kbps |
| فرکانس | 868MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -113dBm |
| نوع آنتن | Antenna Not Included |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 15dBm |
| ولتاژ-تامین | 2.4V |
| رابط های سریال | SPI |
| خانواده RF/استاندارد | General ISM < 1GHz |
| مورد استفاده IC/بخش | XE1283 |
| جریان دریافت | 14mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 33mA ~ 72mA |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1