1N4460
| سازندگان: | Semtech Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - Zener - Single |
| برگه داده ها: | 1N4460 |
| توضیحات: | DIODE ZENER 6.2V 1.5W AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Semtech Corporation |
| دسته بندی محصولات | Diodes - Zener - Single |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 1.5W |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| امپدانس (حداکثر) (Zzt) | 4 Ohms |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 175°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Axial |
| ولتاژ-زنر (اسم) (Vz) | 6.2V |
| نشت معکوس فعلی @ Vr | 10µA @ 3.72V |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.24 | $7.10 | $6.95 |
حداقل: 1