E-822
| سازندگان: | Semitec |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | E-822 |
| توضیحات: | Current Regulator Diodes 50V 8.2mA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Semitec |
| سری | E |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Semitec |
| نوع محصول | Current Regulator Diodes |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | Through Hole |
| دسته بندی محصولات | Current Regulator Diodes |
| مقدار کارخانه بسته | 500 |
| حداکثر ولتاژ محدود کننده | 3.1 V |
| حداکثر جریان رگولاتور | 8.2 mA |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 30 C |
| حداکثر ولتاژ عامل پیک | 30 V |