SR421SW
| سازندگان: | Seiko Instruments |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Batteries Non-Rechargeable (Primary) |
| برگه داده ها: | SR421SW |
| توضیحات: | BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 4.8MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Seiko Instruments |
| دسته بندی محصولات | Batteries Non-Rechargeable (Primary) |
| سری | - |
| وزن | 0.14g |
| ظرفیت | 12mAh |
| عمر مفید | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | - |
| نرخ تخلیه | 20µA |
| ولتاژ-دارای | 1.55V |
| آغاز عمر مفید | - |
| اندازه/ابعاد | 0.19" Dia x 0.08" H (4.8mm x 2.0mm) |
| اندازه سلول باتری | Coin, 4.8mm |
| شیمی باتری | Silver Oxide |
| سبک ختم | Requires Holder |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | - |
در انبار 1052 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.13 | $2.09 | $2.05 |
حداقل: 1