S-93C76CD0I-I8T1U3
| سازندگان: | Seiko Instruments |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | S-93C76CD0I-I8T1U3 |
| توضیحات: | EEPROM 3-Wire Serial E2PROM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Seiko Instruments |
| بسته بندی | Reel |
| اندازه حافظه | 8 kbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Seiko Instruments |
| سازمان | 512 x 16 |
| نوع محصول | EEPROM |
| حفظ داده ها | 10 Year |
| نوع رابط | Serial, 3-Wire, Microwire |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | SNT-8A-8 |
| دسته بندی محصولات | EEPROM |
| جریان تامین-حداکثر | 2 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 5.5 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.8 V |
| مقدار کارخانه بسته | 5000 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 2 MHz |
| جریان عرضه عامل | 2 uA |
| ولتاژ تامین عامل | 1.8 V to 5.5 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.66 | $0.65 | $0.63 |
حداقل: 1