9865.1300
| سازندگان: | Schurter Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Board Spacers, Standoffs |
| برگه داده ها: | 9865.1300 |
| توضیحات: | ROUND STANDOFF M6 NYLON 51MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schurter Inc. |
| دسته بندی محصولات | Board Spacers, Standoffs |
| نوع | Round Standoff |
| رنگ | Natural |
| جنسیت | Female, Female |
| سری | Transipillar |
| وزن | - |
| آبکاری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon, Brass Insert |
| قسمت وضعیت | Active |
| طول--به طور کلی | 2.008" (51.00mm) |
| قطر داخلی | - |
| قطر خارج | 0.630" (16.00mm) |
| پیچ ، اندازه موضوع | M6 |
| رزوه/بدون رشته | Threaded |
| بین ارتفاع هیئت مدیره | 2.008" (51.00mm) |
در انبار 871 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.83 | $1.79 | $1.76 |
حداقل: 1