9831.3200
| سازندگان: | Schurter Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Board Spacers, Standoffs |
| برگه داده ها: | 9831.3200 |
| توضیحات: | ROUND STANDOFF M3 NYLON 13MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schurter Inc. |
| دسته بندی محصولات | Board Spacers, Standoffs |
| نوع | Round Standoff |
| رنگ | Natural |
| جنسیت | Male, Female |
| سری | Transipillar |
| وزن | - |
| آبکاری | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Nylon, Brass Insert |
| قسمت وضعیت | Active |
| طول--به طور کلی | 0.768" (19.50mm) |
| قطر داخلی | - |
| قطر خارج | 0.276" (7.01mm) |
| پیچ ، اندازه موضوع | M3 |
| رزوه/بدون رشته | Threaded |
| بین ارتفاع هیئت مدیره | 0.512" (13.00mm) |
در انبار 890 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.72 | $0.71 | $0.69 |
حداقل: 1