5500.2045
| سازندگان: | Schurter Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Line Filter Modules |
| برگه داده ها: | 5500.2045 |
| توضیحات: | LINE FILTER 125/250VAC 10A CHASS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schurter Inc. |
| دسته بندی محصولات | Power Line Filter Modules |
| سری | FMW-55 |
| فعلی | 10A |
| مصوبات | cURus, ENEC, VDE |
| اندوکتانس | 1mH |
| نوع فیلتر | Single Phase |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | General Purpose |
| پیکربندی | Single Stage |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| سبک ختم | Quick Connect |
| ولتاژ-امتیاز AC | 125V, 250V |
| ولتاژ-امتیاز DC | - |
| فرکانس عامل | 50/60Hz |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 100°C |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $30.06 | $29.46 | $28.87 |
حداقل: 1