4435.0254
| سازندگان: | Schurter Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Circuit Breakers |
| برگه داده ها: | 4435.0254 |
| توضیحات: | CIR BRKR THRM 10A 240VAC 32VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schurter Inc. |
| دسته بندی محصولات | Circuit Breakers |
| سری | TA35 |
| مصوبات | CSA C22.2 No 235, EN 60934, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع شکن | Thermal |
| نور | - |
| نوع محرک | Rocker |
| نوع نصب | Panel Mount |
| تعداد قطب | 1 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 240V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 32V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 10A |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 260 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.44 | $10.23 | $10.03 |
حداقل: 1