3101.0030
| سازندگان: | Schurter Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuseholders |
| برگه داده ها: | 3101.0030 |
| توضیحات: | FUSE HLDR CART 400V 16A PNL MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schurter Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fuseholders |
| سری | FPG3 |
| ولتاژ | 400V |
| اندازه فیوز | 5mm x 20mm |
| نوع فیوز | Cartridge |
| جهت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Panel Mount |
| پایان تماس | Tin |
| نوع fuseholder | Holder |
| تماس با مواد | Copper Alloy |
| سبک ختم | Solder Lug |
| تعداد مدارهای | 1 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 16A |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 5mm x 20mm |
در انبار 1505 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.02 | $3.94 | $3.86 |
حداقل: 1