0033.3527
| سازندگان: | Schurter Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Selector Switches |
| برگه داده ها: | 0033.3527 |
| توضیحات: | SWITCH SELECT 6POS SERIES 10A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schurter Inc. |
| دسته بندی محصولات | Selector Switches |
| نوع | Line Voltage Selector |
| سری | SWZ |
| مدار | Series, Parallel Connections |
| ویژگی | Marking: 0-220-120-0-100-230/240 |
| مصوبات | CSA, UR, VDE |
| قسمت وضعیت | Active |
| نور | Non-Illuminated |
| نوع نصب | Panel Mount |
| زندگی برق | - |
| زندگی مکانیکی | 300 Cycles |
| تابع سوئیچ | On-On-On-On-On-On |
| سبک ختم | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP40 |
| عمق پشت فلنج | 21.50mm |
| تعداد پوزیشن ها | 6 |
| ولتاژ امتیاز-AC | 250V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 10A (AC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 30.00mm Dia |
| نوع روشنایی ، رنگ | - |
| ولتاژ روشنایی (اسمی) | - |
در انبار 16 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $28.47 | $27.90 | $27.34 |
حداقل: 1