24572006
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 24572006 |
| توضیحات: | CASE ALUM NAT 14.78"L X 17.67"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Split Sides and End Panel(s) |
| ارتفاع | 5.250" (133.35mm) |
| سری | ratiopacPRO |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.039" (1.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 261in² (1684cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 14.783" L x 17.673" W (375.50mm x 448.90mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $371.32 | $363.89 | $356.62 |
حداقل: 1