24563431
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Racks |
| برگه داده ها: | 24563431 |
| توضیحات: | SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Card Racks |
| نوع | Subrack Kit |
| ارتفاع | 6U = 10.500" (266.70mm) |
| سری | europacPRO |
| مواد | Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| روش راهنمای | No Card Guide |
| محدوده اندازه کارت | - |
| اندازه/ابعاد | 6.890" L x 16.800" W (175.00mm x 426.72mm) |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $110.04 | $107.84 | $105.68 |
حداقل: 1