24563164
| سازندگان: | Schroff |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Racks |
| برگه داده ها: | 24563164 |
| توضیحات: | SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Schroff |
| دسته بندی محصولات | Card Racks |
| نوع | Subrack Kit |
| ارتفاع | 3U = 5.250" (133.35mm) |
| سری | europacPRO |
| مواد | Aluminum |
| قسمت وضعیت | Active |
| روش راهنمای | No Card Guide |
| محدوده اندازه کارت | - |
| اندازه/ابعاد | 13.976" L x 16.800" W (355.00mm x 426.72mm) |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $101.88 | $99.84 | $97.85 |
حداقل: 1